Haberler – Happy Office

BiREBiR ONLINE KOÇLUK SEANSLARI “BOKS” BAŞLIYOR!..

Yöneticinizle sorunlarınız mı var? Ya da çalışma ortamı sizi aşağı mı çekiyor? Monotonluktan çıldırmak üzere misiniz?

Çalıştığınız kurumun Happy Office Workshop hizmetlerini satın almamış olması, Happy Office dünyasına girmenize engel değil ! Kaan Sekban ile birebir skype üzerinden gerçekleştirebileceğiniz Bireysel Online Koçluk Seansları diğer adıyla BOKS, başlıyor !.. Sınırlı sayıda yer ve paket avantajlarından faydalanmak için happyoffice@happyofficeworkshops.com adresine mail atabilir, 0533 242 43 16 numarali telefondan WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.  BOKS servisi tamamen gizlilik esasına dayalı olup, BOKS’a ait herhangi bir veri ya da bilginin 3. kişilerle paylaşımiı asla söz konusu değildir.

FullSizeRender-20

KAAN SEKBAN SPORTS TV’DE YELiZ KARAKAYA’NIN KONUĞU OLDU

Programın tamamını izlemek için tıklayınız.

http://kadinvespor.com/video/global-wellness-day

13256274_10154232532899532_4655025731898988147_n

HAPPY OFFICE WORKSHOPLARI 11 HAZiRAN’DA GLOBAL WELLNESS DAY’DE!..

Bu yıl 4. kez dünyada 200 ülke ile aynı anda kutlanacak olan Global Wellness Day’in Maçka Küçükçiftlikpark’taki etkinliğinde Kaan Sekban ‘Mutluluğa Terfi Et’ workshopuyla katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor !..Zumba, pilates, sağlıklı beslenme, kahkaha ve nefes terapileri gibi etkinliklerin de yer alacağı Wellness Day kutlamaları herkese açık ve ücretsiz!.

http://www.globalwellnessday.org

FullSizeRender-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKiYE’NiN ÖNDE GELEN iSiMLERi HAPPY OFFiCE iÇiN KAMERA KARŞISINA GEÇTi !..

HappyOfficeTR instagram hesabında ofis hayatında                                                    kendilerini mutlu ve mutsuz eden konuları dile getiren beyaz yaka camiasına ülü isimler de katıldı !.. Gökhan Türkmen, Iclal Aydiın, Armağan ÇağlayanFullSizeRender-19.jpg, FullSizeRender-19.jpgUğurkan Erez ve Banu Noyan gibi isimler kendi çalışma ortamlarında kendilerini mutlu ve mutsuz eden koşulları Happy Office için dile getirdi!.. Çok yakında Happy Office instagram ve facebook hesabında!..